Příspěvek 08 srp 2018, 12:54

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Obrázek
Obrázek

info

  Kód:   Vybrat vše
https://www.csfd.cz/film/239950-harry-potter-a-relikvie-smrti-cast-2/prehled/


Keďže sa producenti rozhodli uviesť sedmičku v dvoch častiach, druhá sa bude zameriavať na Harryho úsilie zničiť posledný Horcrux a jeho prioritou bude samozrejme zničiť Lorda Voldemorta. Jeho priatelia začínajú zomierať a Harry má pochybnosti, či to vôbec dokáže. Lenže ako to už býva, nič nie je také ťažké ako sa na prvý pohľad zdá a Harry zvedie svoj finálny súboj.(ScarPoul)

Harry Potter (Daniel Radcliffe) a jeho přátelé Hermiona Grangerová a Ron Waesley (Emma Watson a Rupert Grint) mají již část svého nebezpečného putování za sebou. Několik viteálů je zničeno, ale několik z nich stále přežívá kdesi ve světě. Proto může zlovolný Lord Voldemort (Ralph Fiennes) dál šířit po světě nenávist a násilí, pronásledovat své nepřátele a společně se svými přivrženci směřovat k ovládnutí světa. Naštěstí naděje na jeho porážku nikdy neumírá, a tak Harry a jeho přátelé, podporovaní neúnavným odbojem v Bradavicích, neustále pokračují v namáhavé cestě. Vše ale směřuje k závěrečné a velkolepé bitvě.(Greg)

Přichází poslední dobrodružství ságy o Harry Potterovi. V tomto výpravném finále eskaluje bitva mezi dobrem a zlem do otevřené války čarodějného světa. Nikdy nebylo v sázce tolik jako teď. Nikdo už není v bezpečí. Je to ale Harry Potter, kdo možná bude muset podstoupit oběť největší, když se přiblíží rozhodující bitva s Lordem Voldemortem. Tady všechno končí ...(oficiální text distributora)


online

  Kód:   Vybrat vše
https://serialos.eu/film/234-harry-potter-a-relikvie-smrti-cast-2-4k


nebo

  Kód:   Vybrat vše
https://kukaj.cz/prehrat/8-harry-potter-a-relikvie-smrti-2-cast-2011-cz-dabing/16a513/
Naposledy upravil Stanley dne 08 srp 2018, 20:40, celkově upraveno 1
Důvod: Přidána ikonka serveru