Příspěvek 13 lis 2018, 11:27

Knights and Merchants: The Peasants Rebellion (1998)

Knights and Merchants: The Peasants Rebellion / EN
(+Čeština)

Cover:

Obrázek

Stručný popis:

Knights and Merchants: The Peasants Rebellion je samostatně hratelný datadisk ke hře, která se u nás pod názvem Rytíři a Kupci prodávala v češtině. Datadisk obsahuje i původní hru Knights and Merchants: The Shattered Kingdom. Tato hra byla vyrobena v roce 1998 společností Joymania Entertainment. Datadisk vyšel v roce 2001. Později byla hra včetně datadisku "remasterována" společností GOG Limited pro fungování v novějších verzích operačního systému Windows. V případě tohoto vydání se jedná o komerční release bez jakýchkoli ochran proti kopírování od sp. V případě tohoto vydání se jedná o komerční release bez jakýchkoli ochran proti kopírování od společnosti GOG Limited. Hry staršího data vydání, distribuované touto společností jsou upraveny tak, že je zajištěna jejich funkčnost ve Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 a vyšších.

Princi se už nechtělo čekat až zdědí trůn, a tak se rozhodl vzít si jej násilím. Převrat se mu daří a rychle si podmaňuje většinu království. Vy, ve službě starého krále, musíte ubránit poslední oblast a následně dobýt zpět ty princem již dříve ukořistěné. Knights and Merchants (KaM) je hrou hodně podobnou hře "The Settlers II". Máte za úkol postavit funkční ekonomiku města a pak armádou totálně rozdrtit soupeře. KaM však tento koncept oproti Settlerům dotahují o stupínek dál. Nejen, že musíte živit veškeré obyvatelstvo, ale bitvy nejsou automatické a tvoří podstatnou část hry. Jednotky fungují striktně stylem kámen-nůžky-papír, takže s obstojnou taktikou můžete mnohdy porazit i několikanásobně větší armádu.

Poznámky:

• Instalaci hry zahájíte spuštěním souboru "setup_knights_and_merchants_-_the_peasants_rebellion_1.58_sr2_(19286).exe"

• Hra je aktualizována na verzi "1.58"

• Tato hra obsahuje je i kampaně z původní hry "Knights and Merchants: The Shattered Kingdom"

• Pokud chcete mít ve hře ČEŠTINU, po rozbalení hlavního archivu a instalaci hry, rozbalte ješte archiv "knights_merchants_cestina.zip" a řiďte se návodem v textovém souboru "!_CTI_MNE_!.txt".

• Před instalací hry aktualizujte ovladače grafických karet na co nejnovější verze a rovněž si nainstalujte balík herních ovladačů DirectX 9.0c. DirectX 9.0c je ke stažení například zde:

  Kód:   Vybrat vše
https://uloz.to/!H9gwiMWbD/directx-9-0c-aug2009-redistributable-rar


• Jestliže nejste konzervativní pamětničtí staromilci, pro které je každá odlišnost od originální hry rouháním, můžete si stáhnout a použít předělávku "KNIGHTS AND MERCHANTS REMAKE", který je na současných počítačích plně funkční a nabízí množství vylepšení, které původní hra nenabízela. Odkaz ke stažení Remaku je uveden níže. Aby bylo možné nainstalovat KaM Remake, musíte mít nainstalovánu hru Knights and Merchants: The Peasants Rebellion. Remake je kompatibilní se hrou ze zdejšího uploadu.

  Kód:   Vybrat vše
http://www.kamremake.com/cs/download/


• Tato hra je určena hlavně pro pamětníky, kteří tuto hru kdysi hráli a pro odvážlivce, kteří ji chtějí vyzkoušet. Na znechuceně jízlivé, rádoby-vtipné poznámky a spamy nejrůznějších exhibujících se hormonálně nevyrovnaných pubertálních a postpubertálních frustrátů a deprivantů nesnášejících staré hry a nesmyslně srovnávajících požadavky, vzhled a funkčnost této staré hry se současnými hrami - nebude reagováno.

Screenshoty:

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Velikost archivu: 205 MB

Download:

  Kód:   Vybrat vše
https://webshare.cz/file/3d24xZ6R73/knights-and-merchants-the-peasants-rebellion-rytiri-a-kupci-en-cz-for-windows-7-8-10-and-later-rar

https://datoid.cz/CMEeNF/knights-and-merchants-the-peasants-rebellion-rytiri-a-kupci-en-cz-for-windows-7-8-10-and-later-rar

https://bitster.cz/file/e362bc/Knights-and-Merchants-The-Peasants-Rebellion---Rytiri-a-Kupci---EN-CZ-for-Windows-7-8-10-and-later-rar

http://www.upnito.sk/subor/6fa4fbb85b850b7a9b35b9049ebd74f2.html

https://uloz.to/!2xuLDnmrc46O/knights-and-merchants-the-peasants-rebellion-rytiri-a-kupci-en-cz-for-windows-7-8-10-and-later-rar
Naposledy upravil Stanley dne 13 lis 2018, 11:52, celkově upraveno 1
Důvod: Přidána ikonka serveru