Příspěvek 23 led 2016, 15:11

Drakan: Order the Flame (1999)

Drakan: Order of the Flame (EN)

Cover:

Obrázek

Stručný popis:

Drakan: Order of the Flame je akční fantasy 3D adventura s prvky RPG, která byla vyrobena v roce 1999 společností Sunreal Software na počítače s operačním systémem Windows 9x. Hra je upravena tak, aby byla funkční na Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 a vyšších.

Hlavní hrdinkou hry je bojovnice Rynn, která se po únosu svého bratra Delona a zničení rodné vesnice orkům podobnými wartoky vydává na cestu za bájným drakem Arokhem, kterého musí oživit, aby mohla najít bratra a pomstít se. Tato third-person akce je v některých ohledech až nápadně podobná ranným hrám ze série Tomb Raider. Děj se odehrává ve fantasy světě, kde jako zbraně slouží meče, luky a sekery. Postaví se vám wartoci (podobní orkům) a jiná monstra ve službách zla. Hlavním lákadlem hry je drak, na kterém budete moci létat. Obrovský ještěr plive oheň, slyší na povel, nebojí se konfrontace s jinými draky a lze zlepšovat jeho schopnosti. Hráč může získat několik vylepšení draka (postupně může plivat kyselinu...) a nepřeberné množství vybavení pro Rynn. Výzbroje je velké množtví z různými vlastnostmi. Hráče totiž ovlivňují takové parametry jako je rychlost zbraně, váha a její účinost. Vzhledem k tomu, že každá zbraň se postupně opotřebovává, hráč musí volit rozumně. Možnost kombinovat luk a různé typy šípů je velice zábavná. Na své cestě za záchranou Delona nejen že projdete, ale i proletíte zelené pláně, zasněžené hory, doly a spoustu jiných lokací. Drakan je hra, která je na poprvé docela obtížná ,ale velice snadno se dostává pod kůži a v některých ohledech drakojezdkyně Rynn natrhává s přehledem Laře Croft šortky.

Poznámka:

• Hra byla aktualizována na verzi 445.

• Před prvním spuštěním je DŮRAZNĚ doporučeno nainstalovat si poslední dostupnou verzi DirectX 9.0c a aktualizovat ovladače ke své grafické kartě na co nejnovější.

POZOR! DŮLEŽITÉ! Pokud chce hru provozovat na Windows 8, Windows 8.1 a Windows 10, MUSÍTE provést zápis do databáze kompatibility systému Windows. Nejjednodušeji to jde provést tak, že kliknete na tlačítko "Start" -> "Všechny programy" -> "Drakan - Order the Flame" a vyberete v menu položku "Activate compatibility for Windows 8 and 10". Pokud předchozí možnost z nějakých důvodů nemáte, lze provést zápis do databáze kompatibility systému Windows spuštěním souboru "Install.cmd" ve složce, kde máte nainstalovánu hru.

• Pokud budete hru ODINSTALOVÁvAT z Windows 8, Windows 8.1 a Windows 10, JE DOPORUČENO smazat zápis v databázi kompatibility systému Windows. To provede nejrychleji tak, že před vlastní odinstalací hry kliknete na tlačítko "Start" -> "Všechny programy" -> "Drakan - Order the Flame" a vyberete v menu položku "Deactivate compatibility for Windows 8 and 10". Pokud tuto možnost z nějakých důvodů nemáte, lze provést smazání záznamu v databázi kompatibility systému Windows spuštěním souboru "Remove.cmd" ve složce, kde máte nainstalovánu hru.

• Tato hra je určena hlavně pro pamětníky, kteří tuto hru kdysi hráli a pro odvážlivce, kteří ji chtějí vyzkoušet. Na znechuceně jízlivé, rádoby-vtipné poznámky a spamy nejrůznějších exhibujících se hormonálně nevyrovnaných pubertálních a postpubertálních frustrátů a deprivantů nesnášejících staré hry a nesmyslně srovnávajících požadavky, vzhled a funkčnost této prastaré hry se současnými hrami - nebude reagováno.

Screenshoty:

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Velokost archivu: 269 MB

Download:

  Kód:   Vybrat vše
http://www.upnito.sk/subor/6da0336b894b88be876fef4dca780abd.html

http://stiahni.si/file/l5kFC/drakan-order-the-flame-en-for-windows-7-8-10-and-later-rar

https://webshare.cz/file/1Rm48p3tk1/drakan-order-the-flame-en-for-windows-7-8-10-and-later-rar

http://fastshare.cz/5466398/drakan-order-the-flame-en-for-windows-7-8-10-and-later.rar

http://uloz.to/xLYT6n43/drakan-order-the-flame-en-for-windows-7-8-10-and-later-rar

http://download.hellshare.cz/drakan-order-the-flame-en-for-windows-7-8-10-and-later-rar/40170303/