Příspěvek 18 zář 2009, 22:42

Návod Jak instalovat IPA hry (iPhone /iPod Touch)

Instalace IPA her / aplikací

- Aplikace, díky které můžete instalovat cracknuté hry a aplikace přímo z iPhone / iPodu, bez nutnosti zasahovat do systémové části telefonu, nebo přes iTunes.

Stáhnutí programu:

Zapněte Cydii a přidejte adresu ( Manage > Sources > Edit > Add > cydia.hackulo.us > Add Source ). Adresa tedy zní: cydia.hackulo.us , nyní nainstalujte program Installous

Pozor ! Je možné, že budete potřebovat iTunes účet, a stáhnout si přes AppStore nějákou FREE aplikaci, aby se vám poté nainstalované craknuté hry z Installousu ukázali na ploše.Způsob 1. : ( Instalace přes iPhone / iPod )


Po dokončení instalace Installousu jej zapneme, dáme Browse a vybereme si Kategorii a poté konkrétní hru

- Kliknu na ikonu, poté roluji zcela dolu pro výběr verze:

- Vybereme verzi ( nejlépe tu nejnovější ), klikneme a vybereme odkaz

- Poté postupujeme podle pokynů, pro umožněné stáhnutí, až se nabídne Download volba, klikneme a dáme buď DOWNLOAD ( hra se pouze stáhne a vy pak musíte nainstalovat ) nebo INSTALL (hra se stáhne a automaticky nainstaluje)Způsob 2.: ( Stáhnutí hry do PC a instalace přes iTunes )


Zapněte Cydii > Sources > Hackulo.us > a nainstalujte miPatch Firmware 2.2.1 ( firmware 2.1 - 2.2.1 ) nebo AppSync for 3.0 ( firmware 3.0 )

- Nyní můžete stáhnout cracknutou hru do svého PC a poté ji přetáhnete do seznamu Aplikací v iTunes a následně Sesynchronizujete.

Obrázek