Příspěvek 08 lis 2020, 16:27

Advanced SystemCare Pro 14.0.2.171

Advanced SystemCare Pro 14.0.2.171

Obrázek

Pro lepší ochranu online soukromí uživatelů pomocí Advanced SystemCare je nově přidána karta „Chránit“. Poskytuje rychlý přístup k ochraně prohlížení před sledováním automatickým čištěním stop soukromí po zavření prohlížeče. Také detekuje a odolává útoku škodlivého pluginu nebo panelu nástrojů pomocí prohlížeče Anti-Tracking a Cleaner Plugin / Toolbar Cleaner na této kartě.

Toolbox vždy nabízí efektivní nástroje, jako je nový Startup Manager, řešení na jedno kliknutí, které výrazně zkrátí dobu spouštění systému optimalizací zbytečného spuštění a servisu.

Klíčové výhody pokročilé SystemCare:
Udržuje váš počítač v provozu na špičkovém výkonu. Plně optimalizuje Windows pro maximální výkon systému a nejvyšší rychlost internetu. Promění váš počítač na pracovní počítač, produktivní pracovní stanici, zábavní centrum, herní stroj nebo vědecký počítač.
Chrání zabezpečení počítače pomocí extra ochrany. Detekuje a analyzuje bezpečnostní prostředí Windows. Skenuje a odstraňuje spyware a adware pomocí aktuálních definičních souborů. Závěrem to brání spywaru, hackerům a únoscům v instalaci škodlivých programů do vašeho počítače. Vymaže a aktualizuje historii aktivit vašeho počítače.
Jediným kliknutím vyřešíte až 10 běžných problémů s počítačem. Jediným kliknutím skenuje a opraví deset problémů s počítačem a chrání počítač před skrytými bezpečnostními hrozbami.
Optimalizace v reálném čase s funkcí ActiveBoost. Tato technologie aktivně běží na pozadí a inteligentně spravuje systémové prostředky v reálném čase. A neustále detekuje neaktivní zdroje a optimalizuje využití CPU a RAM.
Cloudová technologie pro aktualizaci databáze. Nová technologie „Cloud“ zajišťuje, že databáze je neustále aktualizována. Abyste mohli těžit z nejnovějších definic a konfigurací.
Více než 20 specializovaných inteligentních nástrojů. Funkce Toolbox obsahuje nástroje pro čištění, optimalizaci a opravy systému, nástroje pro vylepšení zabezpečení. Také nástroje pro plnou kontrolu nad PC systémem.

Další funkce:
Vylepšete svůj počítač pro práci i hraní her. Nyní máte dvě možnosti Turbo Boost, pracovní režim a herní režim. Kromě toho nyní můžete na hlavní obrazovce upravit konfiguraci každého režimu.
Hluboká čistota a optimalizátor registru nové generace. Bezpečně čistí nevyžádanou poštu, komprimuje nadýmání registru. Defragmentuje také celý registr pro maximální výkon. Vyhledá a opraví chyby registru, které jiným nástrojům chybí díky technologii „Deep Scan“.
Automaticky pracuje na pozadí. Tento výkonný nástroj pracuje nepřetržitě, automaticky a tiše na pozadí vašeho počítače. Program můžete nastavit podle pravidelného harmonogramu nebo ho můžete nechat automaticky fungovat, když je počítač nečinný.
Vylepšený modul péče. Nový vývoj v modulu „Péče“ zahrnuje funkce, jako je „Optimalizace spuštění“, která mnohem efektivněji prohledá a vyčistí váš počítač.
Výkonná defragmentace pevného disku. Rychlá, výkonná a neuvěřitelně efektivní funkce Defragmentace disku pro defragmentaci pevných disků. Až 10krát rychlejší než jiné defragmentační nástroje.

Jazyky: angličtina, arabština, běloruština, bulharština, čínština Simp, ChineseTrad, čeština, dánština, holandština. Finština, francouzština, němčina, řečtina, maďarština, italština, japonština, korejština, nederlands. Polština, portugalština (PT-BR), portugalština (PT-PT), ruština, srbština (cyrilice). Srbština (latinka), slovinština, španělština, švédština, turečtina, vietnamština.

Co je nového:
+ Nový režim AI poskytuje optimální řešení pro čištění a zrychlení počítače na základě stavu vašeho počítače
+ Nové uživatelské rozhraní přináší intuitivnější interakci
+ Nové aktualizace stavu softwaru o 33% více zastaralých programů pouhým jedním kliknutím
+ Nový optimalizátor spouštění rozšiřuje databázi o 42% a přidává detekci zkratek a odkazů, pro celkovou správu spouštěcích položek a rychlejší Spuštění počítače
+ Nově podporuje detekci stavu antiviru a brány firewall a jejich přímé povolení pro zabezpečený počítač
+ Kontrola nového disku detekuje a opravuje chyby disku pouze jedním kliknutím
+ Vylepšené čištění nevyžádaných souborů a Zaměření ochrany osobních údajů pro důkladné vyčištění, abyste získali více místa na disku a Zajistěte vyšší zabezpečení soukromí
+ Posílené čištění registru pro vyčištění o 10% více neplatných záznamů pro rychlejší odezvu systému
+ Optimalizace rozšíření Surfing Protection a rozšíření jeho databáze o 8% pro bezpečnější a plynulejší procházení
+ 4% větší databáze Anti-Spyware pro bezpečnější systém
+ Přidaná podpora pro Microsoft Edge (Chromium) v ochraně prohlížeče, odstranění spywaru, soukromí Sweep, Internet Boost a Security Reinforce
+ Optimalizované spouštěcí a skenovací algoritmy Advanced SystemCare pro rychlejší spuštění a odezvu
+ Vylepšený čistič disku pro uvolnění více místa na disku
+ Skener klonovaných souborů přidává funkci náhledu souboru
+ Podporuje 37 lokalizovaných jazyků
+ A další mohou být objevili jste

Domovská stránka:
  Kód:   Vybrat vše
https://www.iobit.com/en/advancedsystemcarepro.php


Info ochrana:
Velikost: 54,25 MB
Advanced SystemCare Pro 14.0.2.171 Vícejazyčný + crack


Stahuj:

Ulož.to
  Kód:   Vybrat vše
https://uloz.to/file/EGgVv7B0sdsT/advanced-systemcare-pro-14-0-2-171-rar


FastShare
  Kód:   Vybrat vše
http://fastshare.cz/14578820/advanced-systemcare-pro-14.0.2.171.rar


Webshare
  Kód:   Vybrat vše
https://webshare.cz/#/file/6Y6rk72I2g/advanced-systemcare-pro-14-0-2-171-rar


Rapidgator
  Kód:   Vybrat vše
https://rapidgator.net/file/f2f53c7bdb3e5d3d455191722d3e6ff0/Advanced_SystemCare_Pro_14.0.2.171.rar


FileFactory
  Kód:   Vybrat vše
http://www.filefactory.com/file/5q27g7qf4t0k/Advanced_SystemCare%20Pro%2014.0.2.171.rar


Bez hesla / No password

Obrázek