Příspěvek 21 lis 2020, 15:25

Artensoft Photo Collage Maker 2.0.109

Artensoft Photo Mosaic Wizard v1.8.127 + klíč
9,50 MB
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Artensoft Photo Mosaic Wizard vytváří perfektní mozaiky fotografií z vašich vlastních obrázků během několika sekund. Užijte si skvělou zábavu s přáteli a rodinou, produkujte perfektní fotografické dárky a vytvářejte jedinečné plakáty v pěti jednoduchých krocích! Fotografická mozaika „Artensoft Photo Mosaic Wizard“ je skvělá pro navrhování a tisk fotografických tapet, výrobu exkluzivních koláží a budování fotomontáží, které vypadají skvěle z dálky a perfektně z blízka.

Foto mozaiky v pěti jednoduchých krocích
Vytvoření fotomosaiky nebylo jednodušší. Kroky k vytvoření vlastní mozaické fotografie jsou:
1. Vyberte svůj hlavní obrázek (obrázek, který bude vidět z dálky);
2. Vyberte dlaždice (výběr jedné nebo více složek s obrázky udělá; čím více máte, tím lépe);
3. Klepnutím vytvořte mozaiku! (Nebo si vyberte vlastní nastavení);
4. Přesuňte, změňte velikost fotomosaického náhledu a vyměňte dlaždice, abyste zdokonalili svou digitální mozaiku s fotografiemi, nebo jednoduše přejděte na;
5. Uložení vaší fotomosaiky do souboru.

True Photo Mosaic Photo Mosaic
Maker vytváří skutečné mozaiky fotografií pečlivým výběrem, přiřazením a přizpůsobením každé jednotlivé dlaždice tak, aby vytvořil hlavní obrázek. Software fotomosaic to dělá bez použití triků, jako je míchání obrazů buněk do hlavního obrazu s barevnými překryvy. Místo toho řeší komplexní matematickou rovnici přizpůsobení buněčných obrazů nejlepším možným způsobem, jak vytvořit ohromující a velmi realistické mozaiky.

Perfect Photo Mosaics
Nejste spokojeni s mozaikou fotografií vytvořenou Artensoft Photo Mosaic Wizard automaticky? Můžete přesunout, změnit velikost fotomosaického náhledu a nahradit jednotlivé dlaždice a vylepšit tak mozaikovou fotografii.

Neomezené fotografické možnosti
Uvolněte svou kreativitu pomocí Artensoft Photo Mosaic Wizard! Možnosti, které tento malý nástroj nabízí, jsou téměř nekonečné. Od fotografických tapet po fotomontáže a mozaiky fotografií Artensoft Photo Mosaic Wizard zapůsobí na vaše přátele a pobaví vaše rodinné příslušníky všech generací.

Download
rapidgator.net
  Kód:   Vybrat vše
https://rg.to/file/0bee6e9b28b53e44d65e835e320a8c7e/maarxf.rar.html