Příspěvek 13 lis 2018, 11:46

Project I.G.I. 2: Covert Strike (2003)

I.G.I. 2: Covert Strike / EN / GOG
(+Čeština)

Cover:

Obrázek

Stručný popis:

I.G.I. 2: Covert Strike je populární akční stealth 3D hra, která je druhým dílem dílem z populární herní série I.G.I. Je známá také pod názvem Project I.G.I. 2: Covert Strike.Tato hra byla vyrobena v roce 2003 společností Innerloop Studios pro PC s operačním systémem Windows a MacOS včetně herních konzolí Playstation 1 a XBox. Distribuci hry zajišťovala společnost Codemasters. Později v roce 2008 byla hra "remasterována" společností GOG Limited pro fungování v novějších verzích operačního systému Windows. V případě tohoto vydání se jedná o komerční release bez jakýchkoli ochran proti kopírování od společnosti GOG Limited. Hry staršího data vydání, distribuované touto společností jsou upraveny tak, že je zajištěna jejich funkčnost ve Windows 7, Windows 8, Windows 10 a vyšších.

Hra I.G.I 2 je taktickou stealth FPS akcí, ve které se jako agent David Jones vydáte po stopách "Wu Xinga", čínského komunistického generála, který se snaží po celém světě získávat nejmodernější vojenské technologie. Vaším cílem ve hře je plnit zadané mise. K plnění misí můžete přistoupit dvojím způsobem, buď kradmou a plíživou "stealth" cestou, nebo i přímějším akčnějším způsobem. Na a rozdíl od předchozího dílu máte tentokrát možnost ukládat pozice, ovšem počet uložení je limitovanán zvolenou obtížností hry. K dispozici je budete mít dalekohled, termovizi a další špionské vychytávky, ze zbraní budete mít útočnou pušku M16 a její upravené verze, pistoli s tlumičem, samopaly, raketomet a spoustu dalších zbraní. Hra je zajímavá i tím, že byla zakázána v Číně, protože podle sdělení čínských úřadů prý ve světě hrubě poškodila obraz Čínské lidové Republiky, důstojnost národa a pověst Čínské Lidové Armády. IGI 2 nabízí kvalitní příběh, detailní modely zbraní, propracované mise a jejich rozmanitou náplň a především také zábavu. Napravuje chyby prvního dílu a je důstojným nástupcem svého předchůdce.

Obsah archivu:

setup_igi_2_-_covert_strike_1.3_(18995).exe - instalační balík se hrou "I.G.I. 2: Covert Strike"
igi_2_artworks.zip - kresby a nákresy výtvarníků a vývojářů hry "I.G.I. 2: Covert Strike"
igi_2_avatar.zip - archiv s obrázkem vhodným k použití jako zástupný obrázek ("avatar") v sociálních sítích, komunikačních programech, diskusních fórech a dalších aplikacích
igi_2_cestina.zip - ČEŠTINA pro hru "I.G.I. 2: Covert Strike"
igi_2_covert_strike_manual.zip - anglický manuál ke hře "I.G.I. 2: Covert Strike" ve formátu PDF
igi_2_covert_strike_soundtrack.zip - soundtrack ze hry "I.G.I. 2: Covert Strike"
igi_2_wallpaper.zip - tapety na plochu s motivy ze hry "I.G.I. 2: Covert Strike"

Poznámka:

• Instalaci hry zahájíte spuštěním souboru "setup_igi_2_-_covert_strike_1.3_(18995).exe"

• Pokud chcete mít ve hře ČEŠTINU, po rozbalení hlavního archivu a instalaci hry, rozbalte ješte archiv "igi_2_cestina.zip" a řiďte se návodem v textovém souboru "!_CTI_MNE_!.txt".

• Před startem hry si můžete založit vlastní profil kliknutím na položku "Select Player (Vybrat hrace)". Zde můžete i zvolit úroveň obtížnosti. Na lehkou obtížnost můžete hru uložit 5x, na střední 3x a na těžkou není ukládání povoleno.

• Jestliže chcete během hry uložit herní pozici, stiskněte tlačítko "I", tím aktivujete "Infopad/Tablet", po zobrazení plochy "Infopadu" klikněte na položku "Upload Mission Data to IGI H.Q (Nahrat ukoly mise do IGI HQ)". Počítejte s omezením počtu ukládání s ohledem na zvolenou obtížnost hry.

• Pokud jste skrčeni, nebo pokud ležíte, jste pro nepřátele méně viditelní. Ještě méně viditelní jste, jestliže se budete držet ve stínech budov a zdí.

• Tato hra je určena hlavně pro pamětníky, kteří tuto hru kdysi hráli a pro odvážlivce, kteří ji chtějí vyzkoušet. Na znechuceně jízlivé, rádoby-vtipné poznámky a spamy nejrůznějších exhibujících se hormonálně nevyrovnaných pubertálních a postpubertálních frustrátů nesnášejících staré hry a nesmyslně srovnávajících požadavky, vzhled a funkčnost této prastaré hry se současnými hrami - nebude reagováno.

Screenshoty:

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Velikost archivu: 915.5 MB

Download:

  Kód:   Vybrat vše
https://webshare.cz/file/2eR5We1ih5/igi-2-covert-strike-en-cz-for-windows-7-8-10-and-later-rar
http://fastshare.cz/10476847/igi-2-covert-strike-en-cz-for-windows-7-8-10-and-later.rar
https://datoid.cz/9iQvEM/igi-2-covert-strike-en-cz-for-windows-7-8-10-and-later-rar
https://uloz.to/!sji34oXf0HP6/igi-2-covert-strike-en-cz-for-windows-7-8-10-and-later-rar
http://sdilej.cz/10477068/igi-2-covert-strike-en-cz-for-windows-7-8-10-and-later.rar
Naposledy upravil Stanley dne 13 lis 2018, 11:56, celkově upraveno 1
Důvod: Smazány mrtvé linky