Příspěvek 13 lis 2018, 11:53

Red Faction 2 (2002)

Red Faction II / EN / GOG edition
(+Čeština)

Cover:

Obrázek

Stručný popis:

Red Faction II je druhým dílem akční 3D hry ze série RED FACTION. Tato hra byla vyrobena v roce 2002 společnostmi Volition, Cranky Pants Games a Outrage Games pro herní konzole Sony Playstation 2, Gamecube, XBox a PC s operačním systémem Windows. Distribuci hry zajišťovala společnost THQ. Později v roce 2014 byla hra "remasterována" společností GOG Limited pro fungování v novějších verzích operačního systému Windows. V případě tohoto vydání se jedná o komerční release bez jakýchkoli ochran proti kopírování od společnosti GOG Limited. Hry staršího data vydání, distribuované touto společností jsou upraveny tak, že je zajištěna jejich funkčnost ve Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 a vyšších.

Příběh této hry se odehrává pět let po událostech z prvního dílu a veškeré dění se přesouvá na planetu Zemi. V této hře zaujme hráč roli demoličního experta ze zvláštní jednotky s přezdívkou Alias. Ten byl společně se svou jednotkou vylepšen nanotechnologiemi, ale jejich nadřízený diktátor Victor Sopot, vládce Commonwealthu je ze strachu chtěl nechat popravit. Tím se hráč dostává na odvrácenou stranu barikády a spolu se svou jednotkou vstupuje do organizace odporu známé jako - Red Faction, jejichž cílem je eliminace diktátora a odhalení pravdy kolem rozmachu nanotechnologií... Jedním z hlavních taháků RF2 je takzvaný Geo Mod, engine umožňující velmi rozsáhlou destrukci prostředí. Není problém provrtat raketometem takřka libovolnou zeď či projet tankem přímo nepřátelskými kasárnami. Kromě tanku hráč usedne ještě do ponorky a bojového mecha. Zbraňový arzenál obsahuje jednak klasické zbraně, nějaké ty futuristické energetické zbraně a hlavně spoustu demoličního náčiní. Raketomet, granátomet, C4... zkrátka vše potřebné k vyhození nejednoho domu do vzduchu. Red Faction II je hra pro ty, kterým záleží na atmosféře, zajímavém příběhu, víceméně bezproblémovém průchodu hrou a nemají přílišný zájem o hraní multiplayeru (PC verze byla o multiplayer ochuzena, obsahuje pouze souboje s boty).

Obsah archivu:

setup_red_faction2_2.0.0.6.exe - instalační balík verze 2.0.0.6 se hrou "Red Faction II"
red_faction_2_cestina.zip - ČEŠTINA pro hru "Red Faction II"
red_faction_2_artworks.zip - kresby a nákresy výtvarníků a vývojářů hry "Red Faction II"
red_faction_2_avatars.zip - archiv s obrázkem vhodným k použití jako zástupný obrázek ("avatar") v sociálních sítích, komunikačních programech, diskusních fórech a dalších aplikacích
red_faction_2_manual.zip - anglický manuál ke hře "Red Faction II" ve formátu PDF
red_faction_2_renders.zip - renderované 3D obrázky modelů postav a techniky ze hry "Red Faction II"

• Pokud chcete mít ve hře ČEŠTINU, po rozbalení hlavního archivu a instalaci hry, rozbalte ješte archiv "red_faction_2_cestina.zip" a řiďte se návodem v textovém souboru "!_CTI_MNE_!.txt".

• Tato hra je určena hlavně pro pamětníky, kteří tuto hru kdysi hráli a pro odvážlivce, kteří ji chtějí vyzkoušet. Na znechuceně jízlivé, rádoby-vtipné poznámky a spamy nejrůznějších exhibujících se hormonálně nevyrovnaných pubertálních a postpubertálních frustrátů nesnášejících staré hry a nesmyslně srovnávajících požadavky, vzhled a funkčnost této prastaré hry se současnými hrami - nebude reagováno.

Screenshoty:

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Velikost archivu: 933.6 MB

Download:

  Kód:   Vybrat vše
http://www.upnito.sk/subor/af6bad7022ca4245e1c98fed2f803ccd.html

https://webshare.cz/file/3uv7n4Cs19/red-faction-2-en-cz-for-windows-7-and-later-rar

https://uloz.to/!NMbwP6kZ/red-faction-2-en-cz-for-windows-7-and-later-rar
Naposledy upravil Stanley dne 13 lis 2018, 11:57, celkově upraveno 1
Důvod: Přidána ikonka serveru