Příspěvek 13 lis 2018, 11:50

Red Faction (2001)

Red Faction / EN / GOG edition
(+Čeština)

Cover:

Obrázek

Stručný popis:

Red Faction je legendární akční 3D hra, která byla vyrobena v roce 2001 společnostmi Volition a Monkeystone Games pro herní konzoli Sony Playstation 2 a PC s operačním systémem Windows a MacOS včetně mobilních telefonů. Distribuci hry zajišťovala společnost THQ. Později v roce 2014 byla hra "remasterována" společností GOG Limited pro fungování v novějších verzích operačního systému Windows. V případě tohoto vydání se jedná o komerční release bez jakýchkoli ochran proti kopírování od společnosti GOG Limited. Hry staršího data vydání, distribuované touto společností jsou upraveny tak, že je zajištěna jejich funkčnost ve Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 a vyšších.

Hra Red faction je hra hratelností podobná legendární hře Half-Life, vyniká impresivním vizuálním ztvárněním, silnou variabilitou herního systému a vynikajícím enginem, jenž mimo jiné umožňuje probourávání zdí, vrtání tunelů apod. - tedy deformaci herního prostředí v reálném čase. V této hře se ocitáte v roli mladého horníka Parkera, jenž přijal práci v dolech na Marsu s vidinou slušného výdělku. Jenže netušil co ho po podpisu pracovní smlouvy s korporací Ultor čeká. S dělníky je v Marsovských dolech zacházeno téměř jako s otroky a nikdo se však neodváží říct jediné slovo, protože Strážní tvrdě a brutálně trestají každý projev nespokojenosti. Kromě toho všeho se mezi horníky začíná šířit záhadná smrtelná epidemie, na níž nikdo nezná lék. Jednoho dne se situace vyhrotí a vyústí ve vzpouru. Strážní se ji pokusili krvavě potlačit, nepodařilo se jim vzpouru zcela zastavit. Horníci tento krok plánovali již delší dobu a pod vedením vůdkyně hnutí odporu zvané Eos a technika Hendrixe hodlají získat několik raketoplánů a odletět zpět na Zemi. Vzhledem k tomu, že se jejich plány shodují s vašimi, přidáváte se k hnutí odporu i vy. Jenže nic ale není tak jednoduché, jak by se mohlo zdát, a váš protivník je vychytralejší, než jste si mysleli. Abyste se tedy dostali na rodnou planetu, budete muset nejen splnit sérii poměrně náročných úkolů, ale také odhalit, co může za onu tajemnou nákazu, která se šířila v dolech, překazit plány poněkud šíleného a nelidského vědce a pomoci všem svým kolegům, jimž se doposud podařilo přežít.

Obsah archivu:

setup_red_faction_2.0.0.7.exe - instalační balík verze 2.0.0.7 se hrou "Red Faction"
red_faction_cestina.zip - ČEŠTINA pro hru "Red Faction"
red_faction_manual.zip - anglický manuál ke hře "Red Faction" ve formátu PDF

Poznámka:

• Pokud chcete mít ve hře ČEŠTINU, po rozbalení hlavního archivu a instalaci hry, rozbalte ješte archiv "red_faction_cestina.zip" a řiďte se návodem v textovém souboru "!_CTI_MNE_!.txt".

• Tato hra je určena hlavně pro pamětníky, kteří tuto hru kdysi hráli a pro odvážlivce, kteří ji chtějí vyzkoušet. Na znechuceně jízlivé, rádoby-vtipné poznámky a spamy nejrůznějších exhibujících se hormonálně nevyrovnaných pubertálních a postpubertálních frustrátů nesnášejících staré hry a nesmyslně srovnávajících požadavky, vzhled a funkčnost této prastaré hry se současnými hrami - nebude reagováno.

Screenshoty:

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Velikost archivu. 1.01 GB

Download:

  Kód:   Vybrat vše
https://webshare.cz/file/3ai1Bi2wq3/red-faction-en-cz-for-windows-7-8-10-and-later-rar

https://uloz.to/!CzhJ28kt/red-faction-en-cz-for-windows-7-8-10-and-later-rar
Naposledy upravil Stanley dne 13 lis 2018, 11:56, celkově upraveno 1
Důvod: Přidána ikonka serveru