Příspěvek 13 lis 2018, 11:59

XIII (2003)

XIII / EN / GOG edition
(+Čeština)

Cover:

Obrázek

Stručný popis:

XIII je 3D akční hra s hernímy stealth prvky, která byla vyrobena v roce 2003 společností Ubi Soft Paris. Později byla hra "remasterována" společností GOG Limited pro fungování v novějších verzích operačního systému Windows. V případě tohoto vydání se jedná o komerční release bez jakýchkoli ochran proti kopírování od společnosti GOG Limited. Hry staršího data vydání, distribuované touto společností jsou upraveny tak, že je zajištěna jejich funkčnost ve Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10 a vyšších.

Hlavní hrdina XIII to nemá zrovna lehké - probouzí se zraněný a zcela dezorientován na pláži bez vzpomínek na minulost. Ještě než se stačí rozkoukat, tak mu jdou po krku neznámí ozbrojenci. Začíná cesta za poznáním vlastní minulosti a zjištěním, co vlastně znamená tetování "XIII" na vašem rameni. Příběh "Třináctky" je inspirován stejnojmenným belgicko-francouzským komiksem, což poznáte na první pohled. XIII totiž staví na neobvyklém pojetí grafiky, která je kompletně upravena do komiksového stylu. Kolem všech objektů jsou tlusté černé čáry, barevné plochy jsou spíše jednolité, takže hra působí kresleně. Atmosféru také dotváří typické komiksové "BOOOM" u explozí nebo "ARRGH" při zásahu nepřítele, dialogy se navíc odehrávají v klasických komiksových bublinách. Obrazovka se také často rozdělí na více částí (komiksových okének) a informuje o více věcech naráz či sleduje scénu z více úhlů.

Obsah archivu:

setup_xiii_2.0.0.11.exe - instalační balík se hrou "XIII"
xiii-avatars.zip - archiv s obrázky vhodnými k použití jako zástupné obrázky ("avatary") v sociálních sítích, komunikačních programech, diskusních fórech a dalších aplikacích
xiii-cestina.zip - ČEŠTINA do hry "XIII"
xiii-manual.zip - anglický manuál ke hře "XIII" ve formátu PDF
xiii-soundtrack.zip - soundtrack ze hry "XIII"
xiii-wallpapers.zip - tapety na plochu s motivem hry "XIII"

Poznámka:

• Instalaci hry zahájíte spuštěním souboru "setup_xiii_2.0.0.11.exe".

• Pokud chcete mít ve hře ČEŠTINU, po rozbalení hlavního archivu a instalaci hry, rozbalte ješte archiv "xiii-cestina.zip" a řiďte se návodem v textovém souboru "!_CTI_MNE_!.txt".

• Tato hra je určena hlavně pro pamětníky, kteří tuto hru kdysi hráli a pro odvážlivce, kteří ji chtějí vyzkoušet. Na znechuceně jízlivé, rádoby-vtipné poznámky a spamy nejrůznějších exhibujících se hormonálně nevyrovnaných pubertálních a postpubertálních frustrátů nesnášejících staré hry a nesmyslně srovnávajících požadavky, vzhled a funkčnost této staré hry se současnými hrami - nebude reagováno.

Screenshoty:

Obrázek Obrázek

Obrázek Obrázek

Velikost archivu: 2,3 GB

Download:

  Kód:   Vybrat vše
https://webshare.cz/file/1IA6ok3ti5/xiii-en-cz-for-windows-7-8-10-and-later-rar

https://bitster.cz/file/c6f77b/XIII-EN-CZ-for-Windows-7-8-10-and-later-rar

https://uloz.to/!XmK1o9npgCZm/xiii-en-cz-for-windows-7-8-10-and-later-rar