Příspěvek 19 říj 2021, 19:03

Minecraft (2011)

Obrázek

info

  Kód:   Vybrat vše
https://www.fakaheda.eu/nabidka-her/minecraft


Minecraft je počítačová hra, odehrávající se v otevřeném světě, kde má hráč neomezenou svobodu pohybu a činnosti. Celý herní svět se skládá z kostek, které představují nejrůznější materiály s různorodými vlastnostmi. Hru lze hrát v režimu singleplayer (hra pro jednoho hráče), nebo multiplayer (hra pro více hráčů).Podle odborníků hra rozvíjí kreativitu. Pro PC a Mac již bylo prodáno přes 22 milionů kopií.
První verze spatřila světlo světa již 17. května 2009 po zhruba týdnu vývoje a díky obrovskému úspěchu se začala transformovat do rozsáhlé komplexní hry. Autorem je švédský vývojář Markus "Notch" Persson, který právě kvůli úspěchu Minecraftu opustil své původní zaměstnání, založil vlastní firmu a začal se plně věnovat vývoji.

Hra také umožňuje vytváření různých předmětů, od krumpáčů potřebných k dolování, přes pochodně a pece, až po zbraně, brnění, ale i nábytek a dekorace. A pro náruživé cestovatele a horníky tu existuje možnost vytvořit si vlastní fungující železnici.

Svět rozhodně není prázdný. Všude rostou stromy, lze pěstovat pšenici a bambus či potkávat mírumilovnou zvěř. Pod rouchem noci a v temných zákoutích dolů a jeskyň se potulují smrtelní pavouci, kostlivci, zombie, explodující creapeři a další havěť, která si nenechá nic líbit. A pokud se hráč vytvořením speciálního portálu dostane do paralelní dimenze, čeká na něj doslova hotové peklo. A to vše lze prožít i ve více lidech v multiplayeru, kde s trochou snahy není problém vytvořit prosperující město plné živých hráčů.

Minecraft se momentálně nachází stále ve stádiu vývoje, nicméně základ hry je plně funkční a lze si jej dosyta užít. Kromě aktuální hry je zdarma k dispozici neaktualizovaná původní verze hry pod názvem Minecraft Classic, kde má hráč neomezeně materiálu na omezené ploše a zabývá se jen a pouze stavbou objektů (nemůže vytvářet předměty).

Minecraft - jazyky
Seznam všech jazyků pro hru Minecraft naleznete na této adrese http://minecraft.gamepedia.com/Language


download

  Kód:   Vybrat vše
https://uloz.to/file/yCHmx3IYMSt7/minecraft-1-17-zip#!ZGZ5ZmR2ZwZ3LmH1LJR4AmOvAQH2Zwq0H01JI2uYn043JzMvAN==