Příspěvek 26 lis 2021, 10:43

Total Commander Ultima Prime v8.2

Total Commander Ultima Prime v8.2
Obrázek

Info:
Total Commander Ultima Prime je sbírka softwaru a sad přizpůsobených nastavení shromážděných v jednom instalačním balíčku pro vylepšení Total
Možnosti velitele (správce souborů). Jedním z nejdůležitějších aspektů počítače je, že byste měli být schopni rychle a snadno spravovat soubory.
Průzkumník Windows byl samozřejmě vždy výchozím správcem souborů některých lidí, zatímco jiní vždy preferovali Total Commander.

Důkladný proces nastavení
Ultima Prime je velmi pěkné vylepšení Total Commanderu, kde máte k dispozici další funkce, které vám pomohou efektivněji organizovat vaše soubory a složky. Proces instalace obsahuje několik kroků, ve kterých můžete nakonfigurovat některé aspekty Total Commanderu, takže si dejte čas.

Přátelské rozhraní, na které jste zvyklí
Rozhraní je uživatelsky přívětivé jako vždy byl Total Commander, obsahuje pouze nové funkce. V horní části okna máte spoustu tlačítek, takže k funkci můžete přistupovat jediným kliknutím. Styl lze vybrat z jednoho z kroků, které provedete v procesu instalace.

Vybaven vším, co potřebujete
Dobrá věc na Total Commander Ultima Prime je, že je dodávána se všemi druhy užitečných pluginů, takže nebudete potřebovat žádný další software. Můžete například přidávat/odebírat programy, přistupovat k automatickému spouštění, vypalování CD/DVD, e-mailu, virtuálním diskům, webovému prohlížeči, Notepad++, TeamViewer, Universal Extractor, uTorrent, Virtual Dub a mnoha dalším, ale také mít možnost vypněte nebo restartujte počítač.

Nezatěžujte svůj počítač
Software je celkově skvělý, ale nedává vám možnost vybrat si přesně ty pluginy, které chcete a které nechcete instalovat, a většina lidí nemá zájem používat vše, co aplikace (v tomto případě správce souborů) má nabídnout.
Nicméně Total Commander nadále využívá méně CPU a paměti než Windows Explorer a tato „funkce“ je vždy vítána.


Plattform: Windows 7/8/8.1/10 (32 oder 64-Bit)
Size: 702 MB
Language: Deutsch und Multi,
Hoster: RapidGator or Dropapk

Download
rapidgator.net
  Kód:   Vybrat vše
https://rg.to/file/d8a9309672ca0d1b53083c24dee0e7e6/Total_Com.rar.html


or
dropapk.to
  Kód:   Vybrat vše
https://drop.download/fliv57k7cbkg